+48 511 345 190 info@fotoartim.com

Takie zdjęcie można oczywiście wstawić na portal randkowy, social media itp.

zdjęcia z poprawin

Zdjęcie na portalu randkowym to już znacznie więcej niż połowa sukcesu. Dlatego odpowiednie dobranie go jest niezmiernie ważne, zwłaszcza jeśli zależy nam na konkretnym typie potencjalnego partnera. Z kolei wstawienie nieodpowiedniej fotki może się wiązać z odstraszenia każdego, kto mógłby się nami zainteresować. Jakie zdjęcia dadzą nam dokładnie odwrotny skutek, niż byśmy chcieli?

Zdjęcia grupowe i z koleżanką
Zdjęcia z kimś to najgorszy pomysł, na jaki możemy wpaść. Nie dość, że osoba, która przegląda nasz profil, nie wie, do której osoby ze zdjęcia należy profil, ale możemy jej się wydać tak niepewne siebie, że musimy dodać zdjęcia z brzydszą koleżanką, żeby się dowartościować. Oczywiście wcale nie musi to być prawda, ale nie dajesz żadnych sygnałów, że tak nie jest. Musisz pamiętać, że bardzo niewielki odsetek osób sprawdza opis czy inne zdjęcia na twoim profilu, jeśli już pierwsze z nich ich do Ciebie zraża. Nawet jeśli uważasz, że na zdjęciu grupowym wyszłaś świetnie, postaw na mniej zachwycającą fotkę, na której jesteś sama.

Zdjęcia z imprezy na mieści
Zdjęcia, na których jesteś ewidentnie pijana albo wyglądasz na mocno zagubioną w tańcu, mogą Ci się wydawać zabawne w czasie, w którym ktoś je robi, ale umieszczanie ich na portalu randkowym to bardzo zły pomysł. Nie pokażą absolutnie, że masz dystans do siebie albo wyjątkowe poczucie humoru, ale że o siebie nie dbasz i nie masz poczucia wstydu. Nikt nie spojrzy wtedy na Ciebie jako na kandydatkę na poważną partnerkę. W końcu takich zdjęć nie zamieszczasz na Facebooku czy Instagramie, a w każdym razie nie powinnaś, więc skąd pomysł, żeby chwalić się nimi przed całkowicie obcymi ludźmi, którzy na ich podstawie wyrobią sobie o nas opinię.

Zdjęcia z bardzo dawnego okresu
Nie wstawiaj zdjęć siebie sprzed dziesięciu lat, nawet jeśli to według Ciebie ostatnie zdjęcia, na którym wyglądasz dobrze albo ostatnia fotka, do której porządnie się wystroiłaś. Aktualne zdjęcie nie tylko sprawi, że przyciągniesz do siebie osoby faktycznie zainteresowane kimś w twoim wieku, ale do tego nie spowoduje rozczarowania u osoby, która się z Tobą umówi. W końcu Ty sama na pewnie nie chciałabyś spotkać się z kimś, kto na swoim zdjęciu profilowym wygląda na piętnaście lat młodszego. To, że dziś nie wyglądasz tak dobrze, jak wtedy, jest całkowicie normalne i zdarza się absolutnie każdej z nas. Za to bycie nieszczerą może całkiem przekreślić nasze szanse na udany związek.

Zdjęcia po lekkim montażu
Wiele dziewczyn i chłopaków na portalach randkowych posługuje się swoimi zdjęciami, ale lekko przerobionymi, na przykład za pomocą filtra wygładzającego twarz albo lekko powiększającego oczy. Ważne jest jednak, aby z takim upiększaniem nie przesadzić z kilku powodów. Po pierwsze, nie możesz wstawiać zdjęcia, na którym zupełnie nie wyglądasz jak Ty. Po drugie, kiedy zdjęcie jest mocno przerobione, bardzo rzuca się to w oczy, chyba że skończyłaś szkołę o profilu grafiki komputerowej i doskonale wiesz, jak radzić sobie z programami do obróbki zdjęć. Nawet jeśli jakimś cudem nikt nie zauważy, że zdjęcie jest przerobione, możemy wyglądać na nim tak nienaturalnie, że nikogo sobą nie zainteresujemy.

error: © Content is protected !! Zawartość chroniona prawem autorskim.