+48 511 345 190 info@fotoartim.com

Choć znalezienie krewnego z aparatem cyfrowym w dłoni nie jest trudnym zadaniem, profesjonalne zdjęcia z imprez rodzinnych nadal cieszą się dużym powodzeniem. Jest to doskonale widoczne zwłaszcza wtedy, gdy w centrum naszego zainteresowania znajdują się zagadnienia związane ze ślubem i weselem. Nie chcemy amatorszczyzny, często jednak nie wiemy, jak wybrać fotografa śubnego profesjonalistę i tego nie żałować.

Określ swoje potrzeby
Oczywiście, pierwszym krokiem powinno być ustalenie tego, czego sami wymagamy od fotografa ślubnego. Czy spodziewamy się, że będzie on tylko kronikarzem tej wyjątkowej uroczystości? A może marzy się nam osoba, która będzie podchodzić do zdjęć w sposób znacznie bardziej kreatywny? Fotograf ślubny zwykle specjalizuje się w pewnym typie zdjęć i podczas gdy na jednym polu odnosi duże sukcesy, na innym musi uznać wyższość konkurentów. Jeśli jednak sami nie wiemy, jakie są nasze oczekiwania, trudno będzie nam znaleźć fachową pomoc.

Sprawdzaj oferty
Gdy już wiemy, jaki fotograf ślubny spełni nasze oczekiwania, możemy zacząć poszukiwania profesjonalisty. Propozycji nie brakuje, naturalne wydaje się więc dążenie do tego, aby dowiedzieć się jak najwięcej o autorach tych ofert, które najbardziej nas interesują. Jeśli nasi znajomi mają już za sobą przygotowania do ślubu, ich właśnie, w pierwszej kolejności, powinniśmy poprosić o pomoc. Często okazują się skarbnicą wiedzy na temat tego, co oferuje rynek. Jeśli jednak nie mamy tyle szczęścia, pozostaje nam Internet. Możemy przy tym mieć pewność, że sieć nas nie zawiedzie. Znaleźć tu można nie tylko szereg praktycznych porad, ale i konkretne nazwiska osób, którym fotografia ślubna wychodzi lepiej niż innym.

Nie bój się pytać
Gdy wydaje się nam, że znaleźliśmy idealnego fotografa, możemy przystąpić do dopracowywania szczegółów. Okazuje się jednak, że i na tym etapie wszystko może, ale wcale nie musi, odbywać się bezproblemowo. Warto więc pamiętać o tym, że fotografowi zależy na naszym zadowoleniu. Mając tego świadomość nie bójmy się zadawania pytań na temat charakteru jego pracy i konkretnych rozwiązań. Pozwoli nam to uzyskać rozwiązanie, które przypadnie nam do gustu.

Mi nie pozostaje nic innego jak zachęcić do oglądania mojego portfolio. Fotograf ślubny Olsztyn, Ryszard Aziewicz

error: © Content is protected !! Zawartość chroniona prawem autorskim.