+48 511 345 190 info@fotoartim.com

Większość mężczyzn dzisiejszego świata przykłada uwagę do wyglądu. Moda nie jest już utożsamiana tylko z kobietami. W poradniku tym zebrano 4 najważniejsze aspekty odnoszące się do głównego tematu: moda męska. Vademecum pozwoli mężczyznom pozyskać wiedzę potrzebną do zrozumienia siebie i swojego stylu.

Czy kurtka skórzana może wyglądać elegancko?

Tak może, ale jest to uzależnione od fasonu, materiału oraz wyglądu właściciela. W zestawieniu z czernią i bielą może wyglądać casualowo. Dzięki zachowaniu minimalizmu w barwach i tkaninach nasz wygląd nabierze eleganckiego wyrazu. Wprowadzenie chaosu kolorów i materiałów spowoduje to, iż obserwator nie będzie mógł skupić wzroku na najważniejszym elemencie stylizacji.

Eleganckie buty męskie

Istnieje przesąd mówiący o tym, że obuwie to lustro mężczyzny. Jest to prawda. Buty potrafią bardziej przyciągnąć uwagę a niżeli same ubrania. Powinny być przede wszystkim czyste oraz schludne. Błędem jest nie przykładanie uwagi do tej części stylizacji! To one są świadectwem zaangażowania mężczyzny w modę.

Co poza butami? Oczywiście zegarek!

Eleganckie buty męskie, choć jeden z najważniejszych aspektów, nie stworzą całej stylizacji. Zegarek to dodatek, który można pokochać! To istotny detal w modzie męskiej. Oprócz wyglądu ważne jest jego wnętrze i precyzja wykonania. Podsumowując: to dodatek, którego nie może zabraknąć w stylizacji modnego mężczyzny!

Tatuaże odejmują elegancji. MIT

Moda męska to również tatuaże. Obrazki na ciele kiedyś nie były dobrze kojarzone. Z upływem lat zmienił się sposób ich postrzegania. Tatuaże także mogą być świetnym dodatkiem eleganckiego mężczyzny. Wybór jest ogromny, od małych, minimalistycznych wzorów po prawdziwe dzieła sztuki. Jednak muszą być one starannie wykonane!

error: © Content is protected !! Zawartość chroniona prawem autorskim.