+48 511 345 190 info@fotoartim.com

, staranniePrezent dla Panny Młodej – sesja kobieca indywidualna

 

Jeśli zastanawiasz się jaki upominek dać Pannie Młodej, który byłby oryginalny i niepowtarzalny, to rozważ zakup Vouchera na fotograficzną sesję kobiecą.

Państwo Młodzi zapewne będą mieli już fotografa na ślub, wesele i plenerową sesję ślubną ale dodatkowa sesja w studiu może sprawić Pannie Młodej wiele radości.

To dodatkowa pamiątka, na której świeżo upieczona mężatka może okazać swe indywidualne cechy, zmysłowość kobiecość. Niepowtarzalny klimat uwieczniony na zdjęciach będzie pamiątką na długie lata dla samej kobiety.

Później potomstwa a później…

Sesja studyjna ma również sens gdy myślimy o prezencie na tzw. panieńskie dla przyszłej Panny Młodej. Musi jednak być dany z odpowiednim wyprzedzeniem. Sesję trzeba należycie przygotować. Uzgodnić terminy z wizażystką i fryzjerką.

Podczas naszej sesji fotograficznej w studiu zrealizujemy różne formy. Oczywiście robimy to w porozumieniu z osobą fotografowaną.

Na pewno portret. W samym portrecie drzemią już wielkie możliwości. Może to być portret w róznych kluczach w różnych pozycjach. Można zmieniać stylizację. Portret standardowy albo np. „beauty”.

Portrety w pozycji siedzącej, stojącej, przykucniętej na leżąco itd.

Dużą popularnoscią cieszą się sesje sensualne gdzie kobieta może pozwolić sobie na nieco otwartości, nabrania pewności siebie. Może pokazać swoją duszę czego nie można dokonać w codziennym, zabieganym życiu.

Sesja indywidualna to również moment oddechu, relaksu i spokoju.

Wybierając VOUCHER trzeba zwrócić uwagę na zawartość oferty. Czy jest tam oprócz samego fotografowania usługa wizażu i fryzjerska. W naszej ofercie posiadamy różne warianty. Jednak jeśli chcemy kogoś obdarować nie możemy nakładać na osobę obdarowaną obowiązku rezerwacji wizażystki, fryzjerki lub zmuszać do przygotowania się we własnym zakresie.

Możemy tym zniechęcić kobietę do skorzystania z upominku i pozostanie on jedynie wspomnieniem.

Jeśli chcesz sprawić miłą i niezapomnianą niespodziankę przyszłej Pannie Młodej zakup Voucher na indywidualną sesję studyjną w pełnym zakresie.

 

error: © Content is protected !! Zawartość chroniona prawem autorskim.