+48 511 345 190 info@fotoartim.com

Studyjna sesja ślubna – sesja Panny Młodej – sesja panieńska

sesja panny młodej

Studyjna sesja ślubna, panieńska, kawalerska – Galeria

Jak prezentować zdjęcia?

Ostatnia promocja w pewnym popularnym sklepie skłoniła mnie do zastanowienia się nad tym, co właściwie można ciekawego zrobić ze zdjęciami.

Wiadomo, album to dosyć klasyczna opcja. Chyba każdy w domu ma przynajmniej jeden, gdzie z jego kartek uśmiechają się do nas o jakieś 10 lat młodsi bliscy. Dziś jednak raczej coraz mniej osób korzysta z albumów.

Jeśli nie album na zdjęcia , to co?

Zdjęciami można na wiele sposobów przyozdobić pokój. Naprawdę, na wiele!
Bardzo dużą popularnością cieszą się ramki na zdjęcia. Kupi się je wszędzie, we wszystkich kształtach, kolorach i wzorach. Można je powiesić lub postawić.                   Są takie, które mieszczą jedno zdjęcie, ale są też takie w których moglibyśmy umieścić wszystkich nielubianych znajomych z pracy.                                                                  Żartuję, aż tak dużych pewnie nie ma.

Świetnym pomysłem jest też rozwieszenie zdjęć na sznurku lub lince. Można je w dowolny sposób przyczepić do ściany a zdjęcia przypiąć np ślicznymi drewnianymi spinaczami. Wygląda to naprawdę ładnie, a nie wymaga dużo pracy. Ta opcja też się sprawdzi, gdy chcemy umieścić w pokoju więcej zdjęć, bo miejsce na ramki kiedyś się kończy.

Można też zdjęciami przyozdobić zapakowany prezent. Sposobów jest wiele. Można okleić nimi pudełko, można umieścić je pomiędzy różnymi elementami prezentu, można też napisać na nich życzenia.

Zdjęcia też mogą służyć do pozbycia się całkiem ze swoich myśli byłej drugiej połówki. Wystarczy je po prostu spalić.

 

Jak zdobyć dużo obserwatorów na Instagramie?

Instagram sprawia, że jesteśmy popularni i pomaga nam przeżyć najtrudniejsze i najszczęśliwsze czasy. Również może pozwolić nam być tak bogatymi, jak tym przedsiębiorcom, którym się udało. Oczywiście, gdyby to było takie łatwe, to każdy mógłby zostać milionerem poprzez samo postowanie zabawnych i rzeczywistych zdjęć na Instagramie. Tymczasem jest kilka sekrecików, którymi niektórzy milionerzy z Instragrama podzielili się z nami. Zapoznaj się z tymi pięcioma ważnymi krokami, jeśli próbujesz stać się Instagramowym milionerem.

 

Jak zdobyć dużo obserwatorów na Instagramie?

 

1. Ciągle postuj.

 

Czy posiadasz 500, 5000 czy 5 milionów obserwujących – musisz postować regularnie, nawet jeśli Twoich zdjęć na początku nikt nie lajkuje. Nie spodziewaj się, że staniesz się popularny przez noc. Co więcej – nie oczekuj, że staniesz się milionerem w miesiąc. Żeby Twój portfel urósł, czeka Cię mnóstwo pracy i cierpliwości przy organizacji i tworzeniu Twojego konta.

Twój post na Instagramie powinien składać się z pięknego, oryginalnego zdjęcia, dzięki któremu będziesz mógł pozyskać więcej obserwujących. Im więcej zdjęć postujesz dziennie, tym bardziej interesującym staje się Twoje konto i zdobywasz więcej obserwujących.

 

2. Postuj zdjęcia wysokiej jakości

 

Nikt nie polubi Twoich zdjęć i obrazków, jeśli są one słabej jakości. Zdjęcia za milion dolarów mogą przemienić Twoje konto w główne źródło Twojego dochodu. Podczas, gdy niektórzy rezygnują ze swojej pracy, by stać się przedsiębiorcami i pracują ciężko, żeby wystartować ze swoją firmą, Ty możesz po prostu zrobić kilka zdjęć i cieszyć się życiem milionera. Nie oczekuj jednak szybkich rezultatów.

 

3. Wybieraj coś innego

 

Każdy postuje ciuchy, makijaże i triki na fryzury, kubki Starbucksa, drogie zegarki, luksusowy styl życia, doświadczenia podróżnicze i wiele innych rzeczy, które już wydawają się trochę nudzić. Ty wyskocz z jakimś dziwnym lub po prostu innym tematem czy pomysłami, których nikt na Instagramie nie posiada. Czasem trzeba zorganizować sesję fotograficzną. Sesja – brzmi bardzo wymagająco. Kojarzy się z profesjonalnym studiem, fotografem, sprzętem itd.                                                            Otóż nie! Można zorganizować sesję w miarę naszych umiejętności. Zaproś znajomych w ciekawe miejsce i zrób parę zdjęć na ciekawym tle w otoczeniu niecodziennych przedmiotów.                                                                                                                                                                                                                                                    Jest to murowany sposób na to, by pozyskać więcej obserwujących i tym samym – więcej pieniędzy.

 

4. Bądź otwarty i przyjazny dla swoich obserwatorów.

 

Ostatnią rzeczą, którą chciałbyś zrobić podczas swojej długiej podróży do zostania Instagramowym milionerem jest postowanie zdjęć jak jakiś robot. Musisz być otwarty dla swoich obserwujących i próbować czytać komentarze, a czasami na nie odpowiadać.

Jeżeli ktoś zadaje Ci pytanie, staraj się na nie odpowiedzieć, kiedykolwiek jest to możliwe. Ludzie powinni widzieć nie tylko interesujące zdjęcia czy filmy, ale także interesującą osobę. Pozostań sobą. Autentyczność jest niezbędna. W ten sposób zachęcisz ich do obserwowania Ciebie i udostępniania Twoich postów.

 

5. Postuj bezpośrednio.

Duże pieniądze nie przychodzą w łatwy sposób. Jeśli posiadasz inne konta w mediach społecznościowych – Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram – kuszącym może być postowanie poprzez linkowanie. Nawet gwiazdy tak robią! Ale zdawaj sobie sprawę z tego, że one już są milionerami, a więc używają mediów społecznościowych do tego, by dzielić się swoim luksusowym stylem życia ze swoimi fanami.

Miej za cel bezpośrednie postowanie, aby pokazać Twoim obserwatorom, że dbasz o swoje konto na Instagramie. Możesz kontynuować postowanie poprzez metodę użycia linków na Facebooku, Twitterze czy Pintereście ale tylko tych, których nie używasz dla celów biznesowych. Wcale nie sugeruję zrezygnowania z kont innych mediów społecznościowych, ale sugeruję to, by uczynić konto na Instagramie priorytetem.

 

Wracając do tematu stawania się Instagramowym milionerem – bardzo ważnym jest nie tracić nadziei. Wierz w pozytywne rezultaty, pozostań zorganizowany i skup uwagę na jakości Twojego konta na Instagramie.

Utrzymuj wzorową aktywność na Instagramie i postuj zdjęcia, które przyciągną więcej ludzi do Twoich postów. Wymaga to ostrożnego planowania i masę wysiłku, ale może popłacić w najbliższej przyszłości. Czy masz zamiar stać się milionerem dzięki Instagramie? A może jest to tylko marzenie?

error: © Content is protected !! Zawartość chroniona prawem autorskim.