+48 511 345 190 info@fotoartim.com

Jak urządzić idealny wieczór panieński?

 

Każda panna młoda chciałaby móc po latach miło wspominać swój wieczór panieński. Jak więc zaplanować wieczór panieński, który będzie idealny? Z całą pewnością jest to nie lada wyzwanie. Poniżej znajdują się cztery punkty, o których nie mogą zapomnieć organizatorki wieczoru panieńskiego.

1. Zaproszenia

Osoby, które organizują wieczór panieński nie mogą zapomnieć o zaproszeniu wszystkich kobiet, które są bliskie pannie młodej. Pierwszym krokiem jest przygotowanie listy gości, a następnie wysłanie zaproszeń na przykład poprzez zaproszenie do wydarzenia na portalu społecznościowym. Pozwoli to na szybszą odpowiedź i potwierdzenie obecności zaproszonych kobiet oraz na łatwiejszą komunikację w całej grupie.

2. Ustalenie budżetu

Wieczór panieński jest zazwyczaj organizowany przez świadkową lub przez najbliższą przyjaciółkę panny młodej, ale koszty zabawy dzielone są pomiędzy wszystkie uczestniczki zabawy z wyjątkiem panny młodej. Najpierw należy wyznaczyć kwotę, którą każda z zaproszonych dziewczyn jest gotowa przeznaczyć na ten wieczór. Budżet obejmuje listę zakupów i prezentu, a także dopracowanie szczegółów przebiegu wieczoru. Przy ustalaniu budżetu należy pomyśleć również o dodatkach i gadżetach dla zaproszonych dziewczyn, a ponadto jedzenia, alkoholu, wynajęcia loży w klubie czy też wynajęcia sali VIP,

3. Akcesoria dla zaproszonych dziewczyn

Dziewczyny, które bawią się na wieczorze panieńskim często chcą się wyróżniać w tłumie. Warto wybrać dodatki, które będą nawiązywały do wieczoru panieńskiego, a przy tym pomogą w stworzeniu odpowiedniej atmosfery. Można również pomyśleć o tym, aby urządzić wieczór panieński z motywem przewodnim, który powinien przypaść pannie młodej do gustu.

4. Wybór prezentów dla panny młodej

Wręczanie prezentów pannie młodej jest obowiązkowym elementem każdego wieczoru panieńskiego. Do najczęściej wybieranych prezentów należą zmysłowa bielizna lub zabawne akcesoria czy też gry dla par.

error: © Content is protected !! Zawartość chroniona prawem autorskim.